Pokémon TCG: Celebrations Deluxe Pin Collection

Kód: 495
1 299 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objednávky omezeny na 1kus na uživatele.

Pokémon TCG: Celebrations Deluxe Pin Collection je speciální balení, ve kterém naleznete foilovou promo kartu Zacian LV.X, odznáček s Pokémonem Surfing Pikachu a doplňkové Booster balíčky. Rozšiřte sbírku karet ze speciální edice Celebrations pohodlným způsobem a pokud budete mít štěstí, narazíte při rozbalování také na velmi vzácné Pokémony ze starších edic!

Pokémoni LV.X patřili k éře Diamant a Perla okolo roku 2007 až 2010, kdy se jednalo o ty vůbec nejsilnější Pokémony, kteří vyhrávali většinu mistrovství a šampionátů v karetní hře! V té době se jednalo pouze o Pokémony první až čtvrté generace, tudíž nové tváře se neměli možnost přidat. To se ale nyní změní, kdy se Pokémon Zacian přidává k silným Pokémonům LV.X a do sbírky si ho můžeš přidat i ty! Dostaneš k tomu v balení odznáček se Surfing Pikachu a doplňkové Booster balíčky!

Pokémon Pin Collection je speciální dárkové balení karetní hry Pokémon, ve kterém vedle doplňkových Boosterů a vybrané foilové Promo karty naleznete také tematický odznáček vybraného Pikachu. Tento typ produktu je velmi populární mezi sběrateli i hráči, protože se zde setkáte s unikátními připínacími odznaky, které jinde nelze získat.

Pokémon sada Celebrations je speciální edice do karetní hry Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Booster balíčky lze získat pouze ve vybraných produktech Celebrations. Edice je zaměřena oslavu 25. výročí fenoménu Pokémon, a proto v balíčcích této edice naleznete různé Pokémon karty z celé sběratelské a herní éry, jako například Pokémony Lvl. X, EX, GX nebo dokonce nejstarší holografické kousky z Base setu!

Pokémon Booster z edice Celebrations je základní doplňkový balíček karetní hry Pokémon, který nabízí hráčům možnost rozšířit si herní balíček nebo sbírku o nové karty. V každém jsou 4 náhodné karty, ale každá z nich je holografická nebo foilová! Pokud budete mít štěstí, narazíte i na ty nejstarší a nejvzácnější kousky z celé karetní éry, které zde dostaly svůj unikátní sběratelský přetisk!

Obsah produktu:

  • 1x Foilová promo karta Zacian LV.X
  • 1x Foilová Jumbo karta Zacian LV.X
  • 1x Odznáček s Pokémonem Pikachu
  • 4x Doplňkový Booster balíček speciální edice Celebrations
  • 2x Doplňkový Booster balíček z klasických edic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: